GİZEMLİ NOEL BABA BACADAN GİRDİ

GİZEMLİ NOEL BABA BACADAN GİRDİ
FERHAT AKGÜN-TEKİRDAĞ ODAK HABERTekirdağ Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne yazılı başvurarak oyuncak dağıtmak istediğini belirten ismi açıklanmayan bir şahıs isteği geri çevrilince hastaneye gizlice girerek çalışanlarla fotoğraf...

FERHAT AKGÜN-TEKİRDAĞ ODAK HABER

Tekirdağ Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne yazılı başvurarak oyuncak dağıtmak istediğini belirten ismi açıklanmayan bir şahıs isteği geri çevrilince hastaneye gizlice girerek çalışanlarla fotoğraf çektirdi.

Edinilen bilgiye göre bugün ismi açıklanmayan bir kişi Noel Baba kıyafeti ile hastanede oyuncak dağıtmak istediğini belirterek hastane başhekimliğine yazılı dilekçe ile başvurdu. Hastanedeki hasta çocuklara moral amaçlı otumcak dağıtacağını söyleyen şahsın başvurusu yine Başhekim Serhat Göçer'in imzası ile uygun bulmayarak geri çevrildi.

Bunun üzerine şahıs mesai saatlerinde içinde çocukların olmadığı hastanenin birinci kısmına gizlice girerek çalışanlarla fotoğraf çektirdi. Birinci kısım binasında odalara giren gizemli Noel Baba'nın dilekçesinde belirttiği gibi oyuncak dağıtmadı. Gizemli Noel Baba'dan ise geriye çekildiği fotoğraflar kaldı. Hastanenin çocuk bölümü Yüzüncüyıl Mahallesi'nde yer alıyor.