İNTİHARINI KIZ ARKADAŞINA CANLI  İZLETTİ

İNTİHARINI KIZ ARKADAŞINA CANLI  İZLETTİ
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü lojistik depolarında görev yapan Alpay Çelik isimli güvenlik görevlisi watsaptan kız arkadaşı Gülay K ile görüntülü konuştuğu esnada tabanca ile başına...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü lojistik depolarında görev yapan Alpay Çelik isimli güvenlik görevlisi watsaptan kız arkadaşı Gülay K ile görüntülü konuştuğu esnada tabanca ile başına ateş ederek canına kıydı.

Edinilen bilgiye göre çevre yolunda bulunan Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü lojistik depolarında görev yapan 35 yaşındaki Alpay Çelik isimli güvenlik görevlisi watsaptan kız arkadaşı Gülay K ile görüntülü konuştuğu esnada tabanca ile başına ateş ederek canına kıydı. Çelik'in intihar etmesini kız arkadaşına izlettiği öğrenildi. Silah sesine koşan görevliler Çelik'in cansız bedeni ile karşılaştı. Olay yerinde polis ve savcının incelemesinin ardından Çelik'in cansız bedeni morga kaldırıldı.

Polis Çelik'in kız arkadaşı Gülay K.'nin ifadesini aldı. Çelik'in yaşanan tartışma sonucu intihar ettiği kaydedidli. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.