KUPALARINI BAŞKANA HEDİYE ETTİLER

KUPALARINI BAŞKANA HEDİYE ETTİLER
Basketbolda Marmaraereğlisi farkı 2018-2019 sezonu U-14 Basketbol liginde namağlup şampiyonluğu garantileyen ve aynı zamanda Tekirdağ Okullar arası Yıldız Kız Basketbol müsabakalarında ikinci olan Süleyman Turgut Kıralı Ortaokulu...

Basketbolda Marmaraereğlisi farkı 2018-2019 sezonu U-14 Basketbol liginde namağlup şampiyonluğu garantileyen ve aynı zamanda Tekirdağ Okullar arası Yıldız Kız Basketbol müsabakalarında ikinci olan Süleyman Turgut Kıralı Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Marmaraereğlisi Belediyespor Kız Basketbol takımı ikincilik kupasını Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’a hediye ettiler.

Final maçını tek sayı ile kaybeden takımı tebrik eden Başkan Uyan, basketbolda Marmaraereğlisi’nin adını başarılarıyla duyuran takımın her zaman destekçisi olduklarını ifade ederek 28 Şubat’ta Bilecik’te yapılacak Bölge Şampiyonası’nda başarılar diledi.

Son üç yılda 3 kupa alan takımın baskette ilçeyi gururla temsil ettiğini belirten Başkan Uyan; “İlçemizde yaşayan gençlerimizin spora yönelmeleri bizler için çok önemli. Basketbolda küçük bir ilçe olmamıza rağmen gerek Tekirdağ ilinde, gerekse bölge şampiyonalarında başarılı sonuçlar alıyoruz. Sporun her branşında başarıya ulaşmak adına mücadele eden tüm sporcularımızın destekçisi olmaya devam edeceğiz. "dedi. Ziyarette, Marmaraeğlisi Belediyespor basketbol takımı antrenörü Meral Canberk de yer aldı.