MUHTAR ADAYINDAN TEŞEKKÜR MESAJI

MUHTAR ADAYINDAN TEŞEKKÜR MESAJI
Kısa sürede sergilediği performansla Süleymanpaşa’da kadın muhtar adayları arasında en fazla oyu alan ve az bir oy farkı ile seçimi kaybeden Çınarlı Mahallesi Muhtar adayı Necla Pınar, kendisine oy veren vermeyen bütün mahalle...

Kısa sürede sergilediği performansla Süleymanpaşa’da kadın muhtar adayları arasında en fazla oyu alan ve az bir oy farkı ile seçimi kaybeden Çınarlı Mahallesi Muhtar adayı Necla Pınar, kendisine oy veren vermeyen bütün mahalle halkına teşekkür etti.

Seçimlerin bir demokrasi yarışı olduğunu ifade eden Çınarlı Mahallesi Muhtar Adayı Necla Pınar, “31 Mart seçimlerini geride bıraktık. Mahallelimiz büyük bir teveccüh göstererek şahsıma oylarını verdi. Az bir farkla seçimi kaybetsem de demokrasilerin gereği olarak halkımızın tercihine saygı duyuyorum. 3 ayı aşkın süredir sahadayım. Gerek kadınlarımızdan gerekse mahalle halkından büyük destek gördüm” dedi.

Seçimlerin geride kaldığını ifade eden Pınar, “Vatandaşlarımız sandıkta tercihini kullandı. Şahsımı ikinci yaptı. Az bir fakla seçimi kaybettim. Bu süreçte seçimi kaybetsem de dostluklar arkadaşlıklar kazandım. Mahallemi daha da yakından tanıma fırsatı yakaladım. Süleymanpaşa ilçesinde kadın adaylar içirişinde en fazla oyu aldım. Bana oy veren vermeyen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Çok sayıda olumlu tepki aldım. Vatandaşlar bunu yenilgi olarak kabul etmiyor. Aksine bir kadın adayın başarı olarak görüyor” diye konuştu.