GAZETECİLER DE TAŞIMA SEÇMEN OLDU

GAZETECİLER DE TAŞIMA SEÇMEN OLDU
Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi ilçesinde yaşanan taşıma seçmen olaylarına gazetecilerin de ikametlerinin taşınması damga vurdu. Kaptan Şirketler Grubu’na ait Şafak Gazetesi’nin personelinin neredeyse tamamı Marmaraereğlisi...

Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi ilçesinde yaşanan taşıma seçmen olaylarına gazetecilerin de ikametlerinin taşınması damga vurdu. Kaptan Şirketler Grubu’na ait Şafak Gazetesi’nin personelinin neredeyse tamamı Marmaraereğlisi ilçesinde oturmadıkları ikametlere taşındı.

İmtiyaz Sahibi Tayfun Çebi olan ve Kaptan Şirketler Grubu’nun yayın kuruluşu Şafak Gazetesi’nin muhabirlerinden gazete dağıtımcısına kadar personelin Süleymanpaşa ilçesinden Marmaraereğlisi’ne ikametinin taşındığı ileri sürüldü.

Hepsi Süleymanpaşa ilçesinde oturan gazete çalışanlarından R.E.,  E.G.,  M.V.M, ikametlerini Marmaraereğlisi ilçesi Bahçelievler Mahallesi Yasemin Çiçeği Sokak No;24/1’e taşıdılar. Bizim Gazete isimli gazete sahibi O.G.’nin de ikametini Marmaraereğlisi ilçesi Bahçelievler Mahallesi Yasemin Çiçeği Sokak No;24/1’e taşıdığı belirlendi.

Yine Şafak Gazetesi çalışanlarından A.İ.,  C.K, A. T., ‘nin de ikametlerini Süleymanapaşa ilçesinden Marmaraereğlisi ilçesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Kırmızı Karanfil Sokak No; 11’e taşıdığı öğrenildi. Bazı isimler ise eşleri ile birlikte ikametini taşıdı. CHP Marmaraereğlisi ilçe Başkanlığı taşıma oylarla ilgili YSK’ya itiraz etti.