TEKİRDAĞ'DA CANLI YAYINDA KAZA ANINI KAYDETTİ

TEKİRDAĞ'DA CANLI YAYINDA KAZA ANINI KAYDETTİ
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde araç halinde seyreden Oktay Koç isimli bir vatandaş, facebook’tan canlı yayındayken kırmızı ışıkta meydana gelen kazayı saniye saniye kaydetti.Edinilen bilgiye göre Oktay Koç isimli vatandaş...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde araç halinde seyreden Oktay Koç isimli bir vatandaş, facebook’tan canlı yayındayken kırmızı ışıkta meydana gelen kazayı saniye saniye kaydetti.

Edinilen bilgiye göre Oktay Koç isimli vatandaş sahil Atatürk Bulvarı yolundan Malkara istikametine seyir halindeyken facebook’ta canlı yayındaydı. Vali Konağı, kavşağında kırmızı ışıkta duramayan bir araç hızla gelerek öndeki araca çarptı. Bu anlar ise canlı yayına saniye saniye  yansıdı. Görüntülerde kırmızı ışıkta duran bir ticari taksiye hızlı bir şekilde arkadan gelen ve duramayan bir araç çarpıyor. Arkası havaya kalkan araç yan yattıktan sonra tekrar yola düz şekilde düşüyor.

Koç, Facebook’da görüntüleri paylaşarak “Dün gece saat 01:40 da Tekirdağ sahil yolundaki ışıklar da Arkadan gelen araba duran 2 arabaya fena arkadan çarptı. Bizde taksinin hemen arasındaydık. Bizi teğet geçti” dedi.