TEKİRDAĞ'DA CİNAYET...BOĞAZI KESİLDİ

TEKİRDAĞ'DA CİNAYET...BOĞAZI KESİLDİ
Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde aralarında alacak verecek meselesi olduğu tahmin edilen iki kişinin tartışması sonucu Gazibey Mahallesi sakini Umut İçin, boğazı kesilerek öldürüldü.Edinilen bilgiye göre daha önceden aralarında...

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde aralarında alacak verecek meselesi olduğu tahmin edilen iki kişinin tartışması sonucu Gazibey Mahallesi sakini Umut İçin, boğazı kesilerek öldürüldü.

Edinilen bilgiye göre daha önceden aralarında alacak-verecek meselesi olan Mahmut Kaya (36) ile Umut İçin (34) Malkara ilçesi, Gazibey Mahallesi Künkçeşme sokakta karşılaştı. Aralarında yeniden tartışma çıkan ikiliden Mahmut K. bıçakla Umut İçin'in boğazını kesti.

Olay yerine çağrılan ambulansla Malkara devlet Hastanesine kaldırılan Umut İçin kurtarılamadı. Ağabeylerinin öldürüldüğünü duyan İçin ailesi ve bini aşkın vatandaş, İlçede lahmacun salonu işleten ve Urfalı oldukları bilinen Kaya Kardeşlerin iş yerlerini ve evlerinin camlarını ve içerlerini kırıp, döktüler.

Polis ve Jandarma Kaya kardeşlerin ev ve iş yerlerinde güvenlik önlemi aldı. Toplanan kalabalığı dağıtmak için biber gazı kullanıldı. Atılan biber gazından çok sayıda mahalle esnafı etkilendi.

Katil zanlısı Mahmut K., kaçmak isterken yakalandığı ve Emniyet Müdürlüğünde göz altına alındığı belirtildi.

Kaynak: malkara son haber