ERDOĞAN'A HAKARETE 3 GÖZALTI

ERDOĞAN'A HAKARETE 3 GÖZALTI
Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde operasyonlar gerçekleştiren emniyet ekipleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medyadan hakaret ettiği iddia edilen 3 kişiyi gözaltına aldı.Sosyal medyada da etkili bir çalışma yürüten...

Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde operasyonlar gerçekleştiren emniyet ekipleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medyadan hakaret ettiği iddia edilen 3 kişiyi gözaltına aldı.

Sosyal medyada da etkili bir çalışma yürüten Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Büro Amirliği ve Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Büro Amirliği ekipleri, hakkında şikayet bulunan 3 kişinin sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içeren paylaşımlarda bulunduğunu tespit etti.

İncelemeler neticesinde Çorlu’da gerçekleştirilen operasyonda M.B. isimli şahıs yakalanırken, Çerkezköy’de ise B.T. ve A.Y. isimli iki zanlı gözaltına alındı.

Zanlılar emniyetteki işlemlerinin ardından savcılığa sevk edilirken, konuyla ilgili soruşturma işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.