TEKİRDAĞLI GENÇ AVRUPA İKİNCİSİ OLDU

TEKİRDAĞLI GENÇ AVRUPA İKİNCİSİ OLDU
Tekirdağ Aden Fen Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Mert Ziya Yunanistan' da düzenlenen Avrupa Gençler yüzme yarışmasında Kurbağalama dalında Avrupa ikincisi oldu.Edinilen bilgiye göre Aden Fen Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Mert Ziya...

Tekirdağ Aden Fen Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Mert Ziya Yunanistan' da düzenlenen Avrupa Gençler yüzme yarışmasında Kurbağalama dalında Avrupa ikincisi oldu.

Edinilen bilgiye göre Aden Fen Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Mert Ziya Yunanistan' da düzenlenen Avrupa Gençler yüzme yarışmasında kurbağalama dalında Avrupa ikincisi oldu. Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği törende ödülünü alan Ziya, ailesine ve okul yöneticilerine teşekkür etti.

Aden’in eğitimde olduğu gibi sporda da başarılarını artırdığını kaydeden Aden Okulları Kurucusu Sadık Baş, “Aden kurulduğu günden bu yana eğitimde ve öğretimde şehrimize bir ivme kazandırdı. Bu durumun spor, sanat başta olmak üzere diğer alanlarda da artarak devam etmesini istiyoruz. Mert Ziya kardeşimi canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.