YAVUZ KÖKTEN HAYATINI KAYBETTİ

YAVUZ KÖKTEN HAYATINI KAYBETTİ
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde taksi şoförlüğü Yavuz Kökten, aracının zincirlerini taktığı esnada sarhoş birisinin arabası ile çarpması sonucu hayatını kaybetti.Edinilen bilgiye göre olay Barbaros Mahallesi’nde...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde taksi şoförlüğü Yavuz Kökten, aracının zincirlerini taktığı esnada sarhoş birisinin arabası ile çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre olay Barbaros Mahallesi’nde Maymundere mevkisinde meydana geldi. İddialara göre bir arkadaşı Şahin Morkoç ile taksisinin zincirlerini takan Yavuz Kökten’e alkollü seyir halinde olan Ertan Soykök'ün kullandığı otomobil çarptı. Çarpma sonucu Yavuz Kökten hayatını kaybederken arkadaşı Şahin Morkoç ise bacakları kırıldı, durumu ise ağır. Araçta bulunan bir başka kişi Emrah Akdağ da hafif şekilde yaralandı.

Tekirdağ’da sevilen bir isim olan Kökten’in ölüm haberi yakınlarını yasa boğdu. Olayla ilgili olarak alkollü şoför Ertan Soykök gözaltına alındı. Alkollü şoförün 205 promil alküllü olduğu öğrenildi. Daha önce yapı denetim işi yapan Kökten'in bir haftadır ise taksi şoförlüğü yaparak ekmeğini kazandığı öğrenildi. Kökten'in cenazesi ikinci namazına müteakip Çiftlikönü Camii'nden kaldırılacak.