YENİ VALİDEN ESKİ DOSTA VEFA ZİYARETİ

YENİ VALİDEN ESKİ DOSTA VEFA ZİYARETİ
Tekirdağ’ın yeni Valisi Aziz Yıldırım, Çankırı Valisiyken Yasadışı TİKKO örgütünün saldırısı ile ağır yaralanan ve 4 yıl önce de vefat eden Vali Ayhan Çevik'i mezarı başında ziyaret etti. Eski arkadaşına vefa örneği...

Tekirdağ’ın yeni Valisi Aziz Yıldırım, Çankırı Valisiyken Yasadışı TİKKO örgütünün saldırısı ile ağır yaralanan ve 4 yıl önce de vefat eden Vali Ayhan Çevik'i mezarı başında ziyaret etti. Eski arkadaşına vefa örneği gösteren Vali Yıldırım, mezar başında Fatiha okudu

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım; Hayrabolu İlçesi Çıkrıkçı Mahallesi’nde  Gazi Vali Ayhan Çevik ve Şehit P.Er Halil Öztürk’ün mezarını ziyaret ettikten sonra, Merhum Vali Ayhan Çevik’in annesi Şevkiye Çevik ile Şehit P.Er Halil Öztürk’ün annesi Hayriye Öztürk ve babası Ali Öztürk’ü ziyaret etti.

Vali Aziz Yıldırım’a ziyaretleri sırasında Hayrabolu Kaymakamı Ahmet Karakaya, İlçe Emniyet Müdür V. Emre Özyumurtacılar, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Alagöz ile İlçe Müftüsü Haydar Hüyük’de eşlik etti. İlçe Müftüsü tarafından Kur’an-Kerim okunarak, dua edildi.

Ziyaretlerde; şehit ailelerinin daima yanında olduklarını belirten Vali Yıldırım; “Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz. Bizde bu emanete en iyi şekilde sahip çıkmakla yükümlüyüz. Devletimizin kapısı sizlere her daim açıktır. Taleplerinizi her zaman yerine getirmeye hazırız” dedi.