İş Bankası Kasım Ayına Özel Kampanya! 1000 TL İndirim Veriliyor

İş Bankası Kasım Ayına Özel Kampanya! 1000 TL İndirim Veriliyor
İş Bankası kasım ayının son gününe kadar geçerli olan 1000 TL indirim kampanyası ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı bilgilendirme metni ile açıklamalarda bulundu.

1 Kasım tarihinde başlayan ve 30 Kasım tarihine kadar devam edecek olan 1000 TL indirim kampanyası İş Bankası tarafından duyuruldu. Söz konusu kampanyanın başlamasının ardından, kasım ayının ortalarında fırsatın detaylarına ilişkin araştırmalar yapılıyor. İş Bankası da farklı kampanyalar da olduğu gibi 1000 TL indirim fırsatında da resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı bilgilendirme metni ile açıklamalarda bulundu. Bu çerçevede, 1000 TL indirim kazanmak için yapılması gerekenler ve kampanyanın detayları netlik kazandı.

İş Bankası 1000 TL İndirim Kampanyası

İş Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre, 1-30 Kasım tarihleri arasında e-ticaret alışverişlerinden önce İşCep ya da Maximum Mobil’den kampanyaya katılan kişiler Maximum Kart ile Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, PTTAvm, Pazarama Online Alışveriş veya Trendyol'dan tek seferde yapacakları 10.000 TL ve üzeri taksitli alışverişe 1000 TL indirim elde edebilecekler. Kampanya katılabilmek için Maximum Mobil’de ya da İşCep’te yer alan kampanyalar bölümünden ilgili kampanyadaki katıl butonuna tıklanması gerekiyor. İş Bankası kampanyaya Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarının dahil olduğunu belirtti. Aidatsız Kartlar, Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, PazaramaPuan, MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler, kuyum harcamaları kampanyaya dahil edilmedi.

2023/10/16/hesap-makinesi.jpg

İş Bankası Kasım 2023 Güncel Kampanyalar

30 Kasım tarihine kadar devam edecek olan kampanya çerçevesinde 1000 TL indirim sağlanırken, İş Bankası’nın güncel kampanyalarına dair araştırmalar yapılıyor. Bu çerçevede, 1000 TL indirim fırsatına ve İş Bankası’nın güncel kampanyalarına erişmek, ayrıntılı bilgi edinmek isteyen kişiler, İş Bankası’nın resmi internet sitesinde yer alan kampanyalar bölümünü ziyaret edebilirler.

Haber Editörü